Medyum Anna Hakkında

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

İstanbul doğumlu olan bu medyumumuz, ilk , orta ve lise tahsilini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini de tamamladıktan sonra İngiltere’ye gitmiştir .

wltv_194x124

Belli bir süre burada kalan bu medyumumuz daha sonra ülkemize gelerek insanların manevi hastalıklarına çözüm aramaya başlamıştır. Medyumluk bilgisi yanında tıp ilminin de yetersiz kaldığı durumlarda insanlara yardımcı oluyor. Tıptan hastalığına çare bulamamış olanlara eski din alimlerinden gelen bilgilerle manevi tedavi sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Medyumluğun içinde bulunan büyü ve sihir olayları günümüzde biraz komedi diye algılansa bile, zamanında Yahudiler tarafından yapılan bu işlerin zirve noktalarından gelen rivayetlere göre sihir ve büyü işleri de yapılmaktadır. İnternetteki sitesinde insanlara bu konular hakkında çeşitli yardımlarda bulunan medyum anna, Kuranın indirilmesi ile yasaklanan bu işlere ihtiyacı olanlara yardımcı olarak işlerine devam etmektedir. Kurmuş olduğu internet sitesinde her türlü büyü çeşitleri hakkında bilgilendirme yapan ve medyumlukta yapan  medyum Anna , Astrolojideki yıldızların durumuna göre sizden aldığı bilgilerle size faydalı olmaya çalışan biridir. Kendisinin olan ilmini başkalarıyla paylamayı ve bu paylaşımlar sayesinde karşısındaki rahatsız olan insanlara yardım etmeyi amaçlıyor. Çeşitli büyüler hakkındaki ilmi ve uygulamaları ile büyüleri ortadan kaldırmak suretiyle insanlara yardımcı olan bir medyum olarak adından bahsettiriyor. Sitesinde insanlara bahsettiği konulara dikkat edildiğinde büyü ve çeşitleri hakkında yapılanlar ve uygulamalarını anlatmaktadır. Astroloji ilmi hakkında bilgilerini paylaşması ile oluşan sitesindeki bilgi bölümü aktiftir.

Medyumluğun her çeşidiyle ilgilenen medyum anna , açmış olduğu internet sayfasından ihtiyaç sahiplerine hızlı ve süratli bir şekilde Allah nasıl istiyorsa o şekilde yardımcı olmaya çalıştığını beyan eden medyumumuz, En iyi Arapça bilenlerin bile vefk ilmine vakıf olamayacağını belirterek insanları uyarıyor. Çünkü vefk ilminde insanlarla cinler karşılıklı olarak irtibata geçerek işlem yapılıyor. Yani bu işi bilmeyen kim olursa olsun ne kadar iyi Arapça konuşursa konuşsun durum değişmiyor. Medyum Anna vefk ilminin birçok bilinmeyeni olduğu gibi bunlara da vakıf olan sayısının çok az olduğunu söylemektedir. Elle yazılan nuska ve ayetler gibi vefk ‘te el ile yazılır. Matbaa yazısı veya bilgisayardan çıkarılan yalan bilgilerdir.

Ayrıca havas ilmi hakkında da bilgi veren medyum Anna , nasih ve remil ilimleri hakkında da bilgilendirme yapmakta ve insanlara medyumluğun bilimsel yönüyle yaklaşmaktadır. İnternetteki sitesinden müşterilerine cevap veren bu medyumumuz, Hipnoz ilmi ve astroloji ilmi hakkında da çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca kendisinde büyü olduğunu iddia edenlere de büyülerinin kaldırılmasında yardımcı olmaktadır. Çalışmalarına internet üzerinde online medyum olarak devam eden medyum Anna, Medyumluk sanatında bir ilki başaran Türki medyumlardan biri olarak internette isim yapmıştır. Maliyeti neredeyse hiç olmayan sahte vefk kağıtlarına karşı önlem alınmasını ve insanların bu duruma kanmamalarını sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum yap