Medyum Ankara

Haz 23, 2013   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Dünyanın etrafı bizim göremediğimiz farklı boyutlarda enerjiler ile çevrilmektedir. Kendisini fizik dünyasından soyutlayabilmiş kişiler bu enerjileri hissetmektedir.  Bu enerjiyi hisseden, onlara anlam verebilen ve bizim anlayacağımız şekilde bize aktaran bireyler medyum olarak adlandırılmaktadır. Peki, yaptığı işin seviyesi, kalitesi ve güvenilirliği açışından medyum Ankara insanı gözünde nerede bulunmaktadır? Ankara’ nın halkı medyum olan bireyin yaptığı iş hakkında yeterince bilgiye sahip midir? Medyumluk mental ve fiziksel olarak iki çeşit olmaktadır. Mental medyum trans haline girmekte ve insanların hissedemediği ve göremediği boyutlarla iletişime geçmektedir. Ruhsal âlemde ruhlarla iletişime geçip onlardan bilgi edinmektedir. Sıradan insanların fark edemediği enerji seviyelerinden anlamlar çıkarmaktadır. Mental medyumlar trans halinde iken fiziki bedenlerini ruhsal kullanıma sunmaktadır. Fiziksel medyumlar trans haline geçmedikleri için fiziksel bedenlerini kullanmaktadırlar. Müzik ve resim olmak üzere birçok şekilde işlerini yapmaktadırlar. Fiziksel medyumlara gelen insanları inandırmak açısından ve alınan haberlerin daha açık olması için kristal küre, su, avuç içi ve fincan kullanılmaktadır.

medyum ankara

medyum

Sahtekâr insanlar dünyamızda çok sayıda bulunmaktadır. Bu insanlar halkı kandırarak paralarına mallarına sahip olmak için her yolu denemektedir. Her meslekte yapılan iş, harcanan emek karşılığında belirli bir ücret talep edilmekte olduğu gibi medyumlukta da bir ücret talep edilmektedir. Çoğu insan medyumlara güvenilir gözle bakamamaktadır. Bu güvensizlik insanların medyumluk hakkındaki bilgisizliğinden kaynaklansa da, sahtekâr olan medyumlar insanları aldatarak bu mesleği halka yanlış tanıtmaktadır. Medyum Ankara halkı tarafından tüm Türkiye’ de olduğu gibi sağlam bir yere sahip olmamaktadır. Ankara’ da bulunan ünlü medyumlardan bir hoca bulunmaktadır. Malum hoca resmi olarak Ankara’ da medyumluk yapmaktadır. Sihir etkilerini yok etme, aile geçimsizliğine, nişan bozulmalarına, korku, nazar vb. birçok konuya çözüm bulmuştur ve bulmaktadır. Bu hoca Ankara Ticaret Odası’ ndan aldığı belge ve bulundurduğu çalışama ruhsatı ile Ankara nın güzide bir mahallesinde ofisini açmış ve insanlara medyumluk hizmeti sunmaktadır. Medyum hoca; yıldızınız, fal ve detaylı suya bakım olarak üç seans uygulamaktadır. Ankara’ da kendini tanıtmış olan Medyum hocanın kendi adına münhasır bir internet sitesi bulunmaktadır. İnsanlara internet üzerinden iletişim sağlayarak hizmet vermekte ve sorunlarını çözmektedir. Gidilen medyumun en az bu hoca kadar güvenilir olması gerekmektedir. Medyum hoca gibi birçok medyum olan kişiler Ankara’ da, Türkiye genelinde ve dünyanın birçok yerinde yaygın bulunmaktadır.

Türk halkına yanlış tanıtılmış bir meslek olan medyumluk genel olarak hacı-hoca ikilemesi altında ezilmektedir. Bunun büyük bir nedeni medyumluk işini ticaret için yapan işine saygı duymayan medyumlardan kaynaklanmaktadır. Gelen müşterilerinden faydalanmak isteyen medyumlar müşterilerine taciz, soygun gibi ahlaksız davranışlar sergilemekte medyum mesleğinin adını karaya çıkarmaktadır. Medyum Ankara insanlarının bir kesimi tarafından kabul edilmiş olsa da, kötü niyetli insanlardan dolayı çoğu birey tarafından yanlış tanınmakta ve yanlış tanıtılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum yap