Büyü Nasıl Bozulur

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Bu yazımızda büyü hakkında bilgiler verecek ve yapılmasını ve büyü nasıl bozulur sorusunu detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; biz bu yazımızda büyü yapmaya teşvik etmiyoruz. Büyünün çeşitlerinden ve ne şekilde büyü yapıldığından bahsetmek için bu yazıyı yazıyorum. Büyü yapan kimselere büyücü denildiği bilinir. Bunlar Allahın lanetini üzerine çeken kimseler olarak bilinir ve şeytani güçleri ve cinleri kullanırlar. Her halükarda ne tür büyü yapılırsa yapılsın sonuçta yine şeytani vasıflardan beslenen bir durum vardır. Büyü iki şekilde yapılıyor ve bu yollardan da bozulması gerekiyor. İlk yol olarak elementlerin çekim alanından faydalanılarak şeytani güçler dediğimiz cin ve benzeri kötü ruha sahip cisimlerin bu durumdan etkilenmesiyle başlayan büyü şeklidir ki en çok kullanılan büyü şekli budur.

büyü bozmak

büyü bozma

Bu büyü mantığını kısaca anlatacak olursak bir mıknatısın çekim alanı gibi düşündüğümüzde şeytani varlıkları kendine çekerken, aynı zamanda rahmani varlıkları da iterek kendinden uzaklaştırır. Bazen insanlar üstlerinde, evlerinin bir köşesinde, işyerinde, çekmecesinde ve bunun gibi gizli yerlerde bir cisim görürde bunun büyü olduğundan çekinirse ki şunu söyleyelim. Bulunduğunuz ortamda şeytan hakim olmuşsa o maddeden çekinebilirsiniz. Yok aksi bir durum yani sorunsuz bir yaşama devam ediyorsanız onun öyle bir durumunun olmadığı kanaatine varılabilir.

Büyü de ikinci yöntem ise büyücünün kendi beyinsel gücünü kullanarak çevresindeki kötü karakterli cinleri kendine çağırarak başlayanıdır. Bu iki yolda şeytana çıktığı için genellikle büyücüler iki metodu da kullanıyorlar. Yani büyü ne ile yapılırsa yapılsın aynı yere çıkar. Nohutla yapılanı, nalla yapılanı, mezar yanında toprağı ile yapılanı ve sabunla yapılanları dahil hepsi de aynıdır.Şimdi gelelim büyü bozma yönüne, bu durumda ilk olarak hangi tür büyünün insanı etkisine aldığına bakmak lazımdır. Zira büyü insanı ilk olarak hasta yaparak zarar vermeye başlar.  Büyünün etkileri arasında zihinsel hasta yapmak, bedensel olarak etkilemek şekilleri bulunur. Büyü bozma işinde ehil olanlar bu durumları gördüklerinde anlarlar. Büyü bozma işini yapacak kişilerin güvenli ve güvenilir olması ve hangi büyü ve ne ile yapıldığının tespitinden sonra başlar. Büyü bozma işlemlerinde iki metotta kullanılıyor.

Büyü çözme o kadar kolay bir şey değildir. Bu büyüyü yapan kişinin kuvvetine bağlı olarak çözmek için uğraş verenler daha da kuvvetli olduğu zaman etkisini gösterir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle yapılan büyünün ne ile yapıldığının tespiti yapılmalı ve ona göre olan birkaç yoldan biri uygulanır. Büyüyü bozan en kolay şey de belli duaların çok okunmasıdır elbette bu durum Yaratanla kul arasındaki en sağlam köprüdür. Sonrasında bir işi bilen uzman birisinin bulunması ve havas ilmine vakıf bir kişi tarafından okunacak dualarla kurtulma sağlanır. Allah’ın izniyle bu halden çıkılır.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum yap