"Nisan, 2014" kaydındaki makaleler görüntüleniyor

Medyum Bursa

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Sizde Bursa’da yaşıyor ve ruhsal sıkıntılar yaşıyorsanız, Bursa medyumları sizin de hizmetinizdedir. Medyum bursa sahip oldukları enerjiyi çok iyi kullanılır.

Fiziki ve eterik hayat arasında köprü vazifesi yapıp, kendisinden yardım isteyenlere gereken yardımı yapan medyumlar, yeteneklerini hep iyi yönde kullanırlar. Trans halinde iken, bazı durumlarda farklı bir kişiliğe de bürünebilen medyumlar konuşarak bilgi de verebilir.

Bazıları medyumlara falcı, büyücü gibi yakıştırmalar yapsa da, onlar birçok kişiye yardım ederek sağlıklarına kavuşmalarına vesile olmuştur. Bursa medyumları sizlerin iyiliği için çalışır ve şifalandırır. Medyumlar doğuştan gelen özellikleri ile var olmuşlardır, öyle sonradan kazanılacak bir meziyet değildir. Doğuştan var olan yeteneklerini geliştirerek bu güne gelmiş sayısız medyum vardır. Bunlar bedenlerini terk etmiş ruhlarla, iletişime geçerek bu dünyada ki yardım isteyen insanlara aktarıp, onları şifalandırır.

medyumluk

bursa medyum

Bursa medyumları işlerini çok önemsediği için, büyük bir hassasiyetle gizlilik içerisinde bu görevi sürdürür. Gönül rahatlığı içerisinde, ihtiyacınız olduğunda medyumlarımızdan yardım isteyebilirsiniz. Kendilerine ulaşmak için sosyal medya üzerinde araştırma yapıp, sizin için en doğru medyumu bulabilirsiniz. İşini gerçekten iyi yapan bir medyumun adı hızla sosyal medyada yer bulacaktır. Bunun yanında sizden faydalanmak amacıyla, kötü niyetli kişiler de olacaktır. Bunlara özellikle dikkat etmenizi ve doğru medyumlara ulaşmanızı diliyoruz. Yaptığı işin hakkını verecek medyumlar asla para peşinde olmayıp, ilk önce yardım etme gayreti içerisinde olurlar.

Önemli şehirlerimizden biri ola bursa da insanların bazı ihtiyaçları için son dönemde birçok işletme ve ya internet hizmetleri oluşmuştur. Burada önemli olan bu hizmetlerin alımı konusundan insanların bilinçli olmaları ve özellikle kendilerinin geliştirmeleridir. Kendini medyum Bursa konusunda geliştirmiş bir kişi için önemli olan şey sadece müşterilerine hizmet vermek olduğundan sizlerde özellikle medyum ile fal baktırmak ve ya geleceğe dair bir şeyler öğrenmek istiyor iseniz iyi bir medyum seçmelisiniz.

Özellikle son yıllarda medyum Bursa da birçok insan çok iyi bir hizmet almaya başlamıştır. Burada önemli olan insanların özel tercihleri ve ne aradıklarıdır. Son yıllarda özellikle birçok insan için iş hayatı temel olarak çok kafa yorduğundan özellikle bu tür konularda ve ya aşka dair evliliğe dair konularda ileriye dönük planlar yapmak isteyen insanlar için bu hizmetlerden almak çok iyi olur. Bu tarz bir hizmet alan bir kişi için önemli olan bu hizmetin nasıl ve ne şekilde alındığıdır.

Özellikle son yıllarda da birçok insan medyum Bursa hizmetinden yararlanmak için Bursa’daki medyumları seçiyor. Bu medyumların methini duyan herkes gerekir ise başka yerlerden internet üzerinden bu medyumlardan hizmet alıyor. Bu konuda özellikle internet üzerinden fal ve kısmet işlerine bakan birçok iyi işletme olduğundan bu konuda en yapılacağı önemli bir gelişme olarak da görülüyor.

Bitlis Medyum

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

İnternet üzerinden özellikle doğudaki insanların aldıkları en iyi hizmetlerin başında bitlis medyum luk gelir. Özellikle medyumlar ile arası ile olan ve onlardan aldıkları bilgiler ile hayatlarına bazen çok fazla yön veren kadınlar.

Medyumlardan nerede olur ise olsun vaz geçmiyorlar. Bu konuda özellikle medyum Bitlis de yaşaya kadınlar içinde aynı durum söz konusu oluyor. Bu türden bir durum söz konusu olduğunda yapılacak olan ise genellikle en iyi ürünü almak oluyor. Özellikle son yıllarda da Bitlis de bulunan bazı medyumlar çok fazla tercih ediliyor.

istanbul medyum

medyumlar

Kadınların kendi hayatlarında ki birçok konu ile ilgili başvurdukları medyumların en iyileri medyum Bitlis de bulunuyor. Ancak bu iyi hizmetten yararlanmak için illa ki Bitlis’e gitmek gerekmiyor. İnternet üzerinden alınan bilgiler ile çok iyi ve kolay bir şekilde medyumluk hizmeti de alındığı için bu konuda özelikle iyi bir ürünün seçilmesi de önemli oluyor.

Son yıllarda da özellikle iyi bir medyum Bitlis de bulunduğundan dolayı teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu iyi hizmet artık ayağınıza kadar da geliyor. Burada önemli olan insanların zevkleri ve özellikleri oluyor. Ayrıca insanlar bazen medyumlara özel işleri için de giderler. Aşkları eşleri ve ya başka bir konu ile ilgili de bir medyum ziyaret edilebilir. Bu konuda en iyisi internet de buluna bilir.

Medyum Balıkesir

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Son yıllarda özellikle medyum balıkesir ilinde yaşayanlar için çok iyi bir hizmet alanı açılmıştır. İleriye dair çeşitli şeyler öğrenmek isteyen insanların özellikle çok fazla tercih ettikleri bir hizmet olan medyumluk konusunda.

Balıkesir gibi yerler çok ön plana çıkar. İnternet üzerinden biraz araştırıldığından Balıkesir iline ait birçok çok iyi medyum bulunur. Bu konu da medyum balıkesir ile en iyi hizmette alınmış olur.

Özellikle son yıllarda birçok insan medyumları tercih eder. Bunun en büyük sebebi ise özellikle geleceğe dair planlar yapmak ve bu planları yaparken de ne gibi şeylerin yapılacağı olur. Ancak özellikle hayata dair yapılan planlarda doğru bir karar almak her zaman için çok önemlidir. Çünkü eğer doğru bir karar alınmaz ise kimi zaman iş eğitim ve ya sağlık ile ilgili bazı olumsuz durumlar oluşabilir. Bu tarz olumsuz durumlarında önüne geçmek için yapılması gereken en önemli şey iyi bir hizmet almak olur. Bu konu da özellikle medyum Balıkesir ile çok iyi bir hizmet de alınabilir.

balıkesir medyum

balıkesir medyum

Teknoloji ile her geçen gün her yere ulaşma şansı elde eden medyumluk artık internet üzerinden medyum Balıkesir ile araştırıldığından da çok iyi bir hizmet alınabilir. Bu konuda geleceğe dair en iyi bilgileri almak ve ya planlar yapmak için bu site her zaman iyidir.

Balıkesir medyumları size en doğru şekilde yardımcı olabilecek özelliklere sahiptir. Geçmişe göre onlara ulaşmanız çok kolaydır. Sosyal medya üzerinden size hangi konularda yardımcı olabileceklerini, bugüne kadar yaptıkları çalışmaları öğrenebilirsiniz. Buda size tercihlerinizi yapabilmek için yardımcı olacaktır. Medyumluğun sanıldığı kadar kolay olmadığı günümüzde, dürüstçe işini yapan medyumları bu yolla seçebiliriz.

Balıkesir medyumları meslekleri gereği gizliliğe önem vermektedir. Müşterilerinin bilgilerini, sorunlarını hiçbir şekilde açığa çıkarmadan görevlerini yerine getirirler. Bir medyum yeteri derecede bilgi, görgü ve yeteneğe sahip olmalıdır. Medyumlar falcılar ile karıştırılmamalıdır. Onlar hiçbir aracı olmaksızın yani, su, kahve, tarot kartı gibi objeler olmadan, dünya hayatı ve eterik dünya arasında bağ kurarak kendisinden yardım isteyenin derdine çare olurlar. Trans haline geçerek, o gizemli olayları çözmeye çalışırlar. İnsanların tümünde var olan enerjiyi, medyumlar tam anlamı ile kullanabilirler. İşte bu meziyetleri ile, bu iş onlar için kolaydır. Medyumlar trans halindeyken, karşısındaki insanın yaşadığı duyguların aynısını yaşar. Üzüntü varsa üzülür, sevinç varsa sevinir, acı varsa canı yanar.

Sizlerde gerçek bir medyum ile sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız Balıkesir medyumları sizin sorunlarınızı sevgiyle çözmeye çalışacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken, sıkıntılarınızdan kurtuluş yolu ararken kendisini medyum olarak tanıtan sahtekârlara kapılmamanız. Gerçek medyum hiçbir şekilde müşterilerini yanıltmaz, maddi kazancı ön planda tutmaz.Sizlere yardım edebilmek için tüm hünerlerini ortaya koyar.

Ankarada Medyum

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Ankara medyum ları sosyal medya üzerinden kolayca ulaşılabilen bir sistemle çalışmaktadır. Medyumlar geçmişten günümüze kadar,  her zaman hayatımızın içerisinde olan kişilerdir.

Bizlere yardım etmek amacıyla, manevi hayat ile dünya hayatı arasında köprü vazifesi görerek çalışırlar. Bizim çözemediğimiz manevi sorunlarımızı kendilerinden bir şeyler vererek çözmeye çalışırlar. Bizlerin ruhsal dengelerinin korunmasına yardımcı olurlar.

medyum

medyumluk

Medyumluk sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Zaten öyle olsa idi, sorunlarımızı kendimiz çözer, medyuma ihtiyacımız kalmazdı. Ankara medyumları çalışma disiplinleri ile örnek alınacak kişilerdir. Yardıma ihtiyacımız olduğu anda, sorunu halledebilmek için çalışırlar. Bizler sorunumuzu çözmek için, tanımadığımız, bilmediğimiz medyumlara başvurmamalıyız. Bu işi hakkıyla yapan, referansları iyi olan Ankara medyumlarına başvurmalıyız. Sıkıntılar, dertler biz insanlar içindir. Çözüm yollarına kavuşmak için bizde çaba sarf etmeli, doğru kişiyle temas kurmalıyız. Bu konuda tecrübeli medyumların olduğu aşikârdır. Bunlara ulaşmak zor değildir. Sebebi bilinmeyen tüm sıkıntılarınız, gam ve kederlerinizin dağıtılması, eşlerin mutluluğu, kötü alışkanlıklardan kurtulmak gibi birçok sorunumuzun dermanı Ankara medyumlarındadır. Medyumlarımıza ulaşmak isterken, kötü niyetlileri de göz ardı etmemek gerekir. Sıkıntılı anlarımızın takipçisi olan bu kişiler, bu durumumuzdan faydalanmak adına her türlü şeyi göze alırlar. Şunu unutmayın! Geçmişinde pek çok kişiye yardım etmiş olan bir medyum, sizlere de yardım edebilir.

Sakin,  huzurlu bir yaşamı tekrar yakalamak istiyorsanız Ankara medyumları hizmetinize hazırdır.

Medyum Anna Hakkında

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

İstanbul doğumlu olan bu medyumumuz, ilk , orta ve lise tahsilini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini de tamamladıktan sonra İngiltere’ye gitmiştir .

wltv_194x124

Belli bir süre burada kalan bu medyumumuz daha sonra ülkemize gelerek insanların manevi hastalıklarına çözüm aramaya başlamıştır. Medyumluk bilgisi yanında tıp ilminin de yetersiz kaldığı durumlarda insanlara yardımcı oluyor. Tıptan hastalığına çare bulamamış olanlara eski din alimlerinden gelen bilgilerle manevi tedavi sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Medyumluğun içinde bulunan büyü ve sihir olayları günümüzde biraz komedi diye algılansa bile, zamanında Yahudiler tarafından yapılan bu işlerin zirve noktalarından gelen rivayetlere göre sihir ve büyü işleri de yapılmaktadır. İnternetteki sitesinde insanlara bu konular hakkında çeşitli yardımlarda bulunan medyum anna, Kuranın indirilmesi ile yasaklanan bu işlere ihtiyacı olanlara yardımcı olarak işlerine devam etmektedir. Kurmuş olduğu internet sitesinde her türlü büyü çeşitleri hakkında bilgilendirme yapan ve medyumlukta yapan  medyum Anna , Astrolojideki yıldızların durumuna göre sizden aldığı bilgilerle size faydalı olmaya çalışan biridir. Kendisinin olan ilmini başkalarıyla paylamayı ve bu paylaşımlar sayesinde karşısındaki rahatsız olan insanlara yardım etmeyi amaçlıyor. Çeşitli büyüler hakkındaki ilmi ve uygulamaları ile büyüleri ortadan kaldırmak suretiyle insanlara yardımcı olan bir medyum olarak adından bahsettiriyor. Sitesinde insanlara bahsettiği konulara dikkat edildiğinde büyü ve çeşitleri hakkında yapılanlar ve uygulamalarını anlatmaktadır. Astroloji ilmi hakkında bilgilerini paylaşması ile oluşan sitesindeki bilgi bölümü aktiftir.

Medyumluğun her çeşidiyle ilgilenen medyum anna , açmış olduğu internet sayfasından ihtiyaç sahiplerine hızlı ve süratli bir şekilde Allah nasıl istiyorsa o şekilde yardımcı olmaya çalıştığını beyan eden medyumumuz, En iyi Arapça bilenlerin bile vefk ilmine vakıf olamayacağını belirterek insanları uyarıyor. Çünkü vefk ilminde insanlarla cinler karşılıklı olarak irtibata geçerek işlem yapılıyor. Yani bu işi bilmeyen kim olursa olsun ne kadar iyi Arapça konuşursa konuşsun durum değişmiyor. Medyum Anna vefk ilminin birçok bilinmeyeni olduğu gibi bunlara da vakıf olan sayısının çok az olduğunu söylemektedir. Elle yazılan nuska ve ayetler gibi vefk ‘te el ile yazılır. Matbaa yazısı veya bilgisayardan çıkarılan yalan bilgilerdir.

Ayrıca havas ilmi hakkında da bilgi veren medyum Anna , nasih ve remil ilimleri hakkında da bilgilendirme yapmakta ve insanlara medyumluğun bilimsel yönüyle yaklaşmaktadır. İnternetteki sitesinden müşterilerine cevap veren bu medyumumuz, Hipnoz ilmi ve astroloji ilmi hakkında da çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca kendisinde büyü olduğunu iddia edenlere de büyülerinin kaldırılmasında yardımcı olmaktadır. Çalışmalarına internet üzerinde online medyum olarak devam eden medyum Anna, Medyumluk sanatında bir ilki başaran Türki medyumlardan biri olarak internette isim yapmıştır. Maliyeti neredeyse hiç olmayan sahte vefk kağıtlarına karşı önlem alınmasını ve insanların bu duruma kanmamalarını sağlamaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Bu yazımızda büyü hakkında bilgiler verecek ve yapılmasını ve büyü nasıl bozulur sorusunu detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; biz bu yazımızda büyü yapmaya teşvik etmiyoruz. Büyünün çeşitlerinden ve ne şekilde büyü yapıldığından bahsetmek için bu yazıyı yazıyorum. Büyü yapan kimselere büyücü denildiği bilinir. Bunlar Allahın lanetini üzerine çeken kimseler olarak bilinir ve şeytani güçleri ve cinleri kullanırlar. Her halükarda ne tür büyü yapılırsa yapılsın sonuçta yine şeytani vasıflardan beslenen bir durum vardır. Büyü iki şekilde yapılıyor ve bu yollardan da bozulması gerekiyor. İlk yol olarak elementlerin çekim alanından faydalanılarak şeytani güçler dediğimiz cin ve benzeri kötü ruha sahip cisimlerin bu durumdan etkilenmesiyle başlayan büyü şeklidir ki en çok kullanılan büyü şekli budur.

büyü bozmak

büyü bozma

Bu büyü mantığını kısaca anlatacak olursak bir mıknatısın çekim alanı gibi düşündüğümüzde şeytani varlıkları kendine çekerken, aynı zamanda rahmani varlıkları da iterek kendinden uzaklaştırır. Bazen insanlar üstlerinde, evlerinin bir köşesinde, işyerinde, çekmecesinde ve bunun gibi gizli yerlerde bir cisim görürde bunun büyü olduğundan çekinirse ki şunu söyleyelim. Bulunduğunuz ortamda şeytan hakim olmuşsa o maddeden çekinebilirsiniz. Yok aksi bir durum yani sorunsuz bir yaşama devam ediyorsanız onun öyle bir durumunun olmadığı kanaatine varılabilir.

Büyü de ikinci yöntem ise büyücünün kendi beyinsel gücünü kullanarak çevresindeki kötü karakterli cinleri kendine çağırarak başlayanıdır. Bu iki yolda şeytana çıktığı için genellikle büyücüler iki metodu da kullanıyorlar. Yani büyü ne ile yapılırsa yapılsın aynı yere çıkar. Nohutla yapılanı, nalla yapılanı, mezar yanında toprağı ile yapılanı ve sabunla yapılanları dahil hepsi de aynıdır.Şimdi gelelim büyü bozma yönüne, bu durumda ilk olarak hangi tür büyünün insanı etkisine aldığına bakmak lazımdır. Zira büyü insanı ilk olarak hasta yaparak zarar vermeye başlar.  Büyünün etkileri arasında zihinsel hasta yapmak, bedensel olarak etkilemek şekilleri bulunur. Büyü bozma işinde ehil olanlar bu durumları gördüklerinde anlarlar. Büyü bozma işini yapacak kişilerin güvenli ve güvenilir olması ve hangi büyü ve ne ile yapıldığının tespitinden sonra başlar. Büyü bozma işlemlerinde iki metotta kullanılıyor.

Büyü çözme o kadar kolay bir şey değildir. Bu büyüyü yapan kişinin kuvvetine bağlı olarak çözmek için uğraş verenler daha da kuvvetli olduğu zaman etkisini gösterir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle yapılan büyünün ne ile yapıldığının tespiti yapılmalı ve ona göre olan birkaç yoldan biri uygulanır. Büyüyü bozan en kolay şey de belli duaların çok okunmasıdır elbette bu durum Yaratanla kul arasındaki en sağlam köprüdür. Sonrasında bir işi bilen uzman birisinin bulunması ve havas ilmine vakıf bir kişi tarafından okunacak dualarla kurtulma sağlanır. Allah’ın izniyle bu halden çıkılır.

Ankara Medyumları

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Geçmişten günümüze insanlık tarihinin her dönemimde var olan medyumlar ülkemizde de birçok dönemde ve birçok şehirde varlığını sürdürmektedir. Özellikle büyük şehirlerde var olan medyumlar şehir dışından da ziyaretçi alacak nitelikte bir üne sahip olmaktadırlar. Ankara medyum ları bu kişiler arasında yer almaktadır.Bilinmeyen dünyayla aramızda bir köprü niteliği taşıyan medyumlar bize bilmediğimiz ruhlar âlemi hakkında bilgi verebilmektedir. Kimi zaman bir ritüel eşliğinde bu köprü kurulurken kimi zaman kişinin isteği dışında ortaya çıktığı görülmektedir. Kimi kişiler içinse yüksek konsantrasyon sonrası kişinin ruhlarla temasa geçtiği bilinmektedir. İnsanlar her zaman bilinmeyen ile ilgili bilgiler edinebilmek istemiştir. Bu bilgilerin edinilmesi konusunda aracı niteliğindeki medyumlar, bize bu dünyanın kapılarını aralamaktadırlar. Medyumluk sonradan oluşabilecek bir yetenekle gelmemektedir. Bu kişide zaten var olan bir yeteneğin açığa çıkmasıyla gerçekleşmektedir. Kimi inanışlara göre her insanda bu psişik güçler bulunmaktadır. Ancak herkes bu gücü doğru şekilde anlamlandıramadığı için kullanamamaktadır.

medyum

medyumlar

Bu konuyla ilgili araştırma yapan bazı kesimlere göre bilimsel olarak beyin gücü diye adlandırılan ya da çakraların açık olması deyimiyle ifade edilen bu yetenek, sadece şehvet, kin, nefret gibi dünyevi duygulardan arınmış dış dünyanın gerçekliğiyle sınırlandırmayı bırakabilmiş kişiler tarafından kullanılabilmektedir. Bu yeteneği kullanan kişiler arasında da farklılıklar bulunmaktadır. Ankara medyumlarına baktığımızda bile görebileceğimiz gibi medyumluk yeteneği her insanda farklı şekilde kendini göstermektedir. Bunun sebebi ise kişinin içindeki enerjiyi ne şekilde kullandığına göre değişmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yetenek bazen gelecekle ilgili bilgiler verilmesine olanak verecek şekilde kullanılırken bazen de kişinin etrafındaki nesnelerin enerjisini kullanarak yorum yapabilmesi şeklinde görülmektedir. Dünya üzerinde insanlığın var olduğu müddet boyunca bu enerjiyi farklı şekillerde kullanan kişiler olduğu görülmektedir. Bu kişiler her dönemde farklı isimlerle anılmıştır. Kimi zaman kam veya şaman olarak karşımıza çıkarken kimi zaman da kâhin olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Bazı dönemlerde bu kişileri büyücülükle itham edip yakarak veya boğarak öldüren uygarlıkların olduğu da görülmüştür. Böyle dönemlerde bu kişilerin sahip olduğu yeteneklerden dolayı bu kişilerden korkulmuş ve insanlar anlamlandıramadıkları bu yeteneğe sahip kişileri dışlayıp acı çektirmek istemişlerdir. Bazı dönemlerde ise bu kişilerin sahip oldukları yeteneğin Allah vergisi olduğu düşünülüp bu kişilere saygı duyulmuş ve onların bilgeliğine inanılıp önderlik edilmesi istenmiştir. Kabile yaşantısı sürdüren Kızılderilililerde halen bu kişilerin sözlerine itibar edilmektedir. Her çağda ve medeniyette farklı şekilde ortaya çıkan ve köklü bir geleneği paylaşan bu kişiler arasında insanların isteklerini anlayıp, onlara istedikleri bilgiyi sunabilmeyi sağlayan medyumların birçok ziyaretçisi olduğu bilinmektedir. Örneğin Ankara medyumları arasında sürekli olarak ziyaret edilen medyumlar bulunmaktadır. Öyle ki bu medyumlara güvenen kişilerin düzenli olarak gelip görüşme yaptığı da görülmektedir. Bu kişiler için artık bu ziyaretler olağan hale gelmiştir. Bunun sebebi ise medyumla aralarında kurdukları güven duygusudur.

İstanbulda Medyumlar

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Medyumluk günümüzde her ne kadar sıkça rastlanılan bir yetenek olmasa da hemen hemen her ilde medyum olduğunu iddia eden pek çok insan bulunmaktadır.

İstanbul Medyumlar arasında televizyonlara çıkıp gelecekle ilgili yorumlar yapan kişilerin de var olduğu görülmektedir. Ülkemizde falcılığın yasak olduğu düşünülecek olursa bu kişilerin de üfürükçüler gibi, büyü yaptığını iddia eden kişiler gibi suçlu kabul edilmemesinin sebebi oldukça düşündürücüdür.

medyumluk

medyum istanbul

İnsanların falcılık yapan kişiler tarafından sömürüldüğü düşüncesiyle falcıları suçlu kabul edip cezalandıran yasalarımız neden bu kişileri suçlu kabul etmemektedir? Bilindiği üzere çok eski zamanlarda medyumların kutsal olduklarına inanılmaktaydı. Bu kişilerin Tanrı tarafından hediye edilen bir yeteneğinin olduğu ve seçilmiş kişiler olduğu düşünülmekteydi. Hatta eski Türklerde kam ve şaman gibi özel yeteneği olan kişiler bulunmaktaydı. Bu kişilerin yeteneklerine güvenilmekte ve öngördüklerinin doğruluğuna inanılmaktaydı. Bu öngörüler de kehanetlerin oluşmasına neden olmaktaydı. Peki, gerçekten böyle bir yetenek var mıdır yoksa insanların sadece kandırılması mıdır bu durum?

Bilimsel olarak açıklanamayan olayların varlığını kabul etmekte her zaman güçlük çekmekteyiz. Bunun sebebi de elbette bu şekilde dolandırılmaktan kaynaklanmaktadır. Birçok kişi bunun safsata olduğunu düşünse de hayatımızda var olan her şeyin bir enerjisi vardır ve bu enerji kaybolmamakta olduğunu benimseyen düşünceler de varlığını günümüzde de sürdürmektedir. Bu konuyla ilgili birçok araştırma yapılmış, bilimin anlamlandıramadığı olaylara bir anlam verilmeye çalışılmıştır. Bu anlamlandırma çabaları sonucunda sınıflandırmalar bile yapılmıştır. Bu sınıflandırmaların yapılmasındaki sebep elbette anlamlandırma çabasından kaynaklanmaktadır. Birçok medyumluk yeteneği bulunmaktadır. Kimi medyumluk yeteneklerinde sadece seyirci olarak medyum bulunurken kimilerinde aktif olarak görev alan medyumluk yeteneklerine sahip kişiler bulunmaktadır. Ülkemize bakacak olursak örneğin İstanbul medyumları içerisinde gelecekten haberdar olabilen, ruhlar âlemiyle iletişime geçebilen, iyileştirme yeteneğine sahip olan birçok medyum olduğu görülmektedir. Bu yetenekler dışında çevresindeki nesnelerin sahip olduğu enerjiyi anlamlandırabilen ve yorumlayabilen ya da rüya halindeyken gelecekle ilgili görüntülere sahip olan medyumlar da bulunmaktadır. Bahsettiklerimiz dışında birçok farklı yeteneğe sahip medyumlar bulunmaktadır. Bazı kişiler sahip olmadığı bu yeteneklere sahip olduğuna insanları inandırarak sahtekârlık yapmaktadır ve bu bir suçtur ancak gerçekten böyle psişik yeteneğe sahip kişiler de mevcuttur. Hatta bu kişiler arasında kendi iradeleri dışında bu yetenekleri kullananlar da bulunmaktadır. Bu yeteneği ortaya çıkarmak için herhangi bir girişimde bulunmasa da istem dışı olarak gelecekle ilgili görüntülere sahip olan ya da ruhlar âlemiyle etkileşim içinde bulunan kişiler de bulunmaktadır. Bu kişilerin elinde olmayan bir durum için bu kişileri suçlu saymak, bir insanı erkek olduğu için suçlu saymakla aynıdır.

İstanbul gibi büyük şehirlerde ikamet eden kişiler arasında bu yeteneğe sahip kişilerin varlığı çok rastlanılan bir durumdur. İstanbul medyumları içinde yeteneklerini doğru kullanabilen ve insanlara yardım etmeye çabalayan medyumların varlığı da bilinmektedir. Bu kişilere özellikle Taksim’de sıkça rastlanılmaktadır.

İstanbul Medyumları

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Değişik kültürlerin beşiği,  büyülü şehrin,  insanlara yardım etmeye çalışan kesimi istanbul medyumları bu şehirde kendilerine güzel bir yer edinmiştir.

Öncesinde ulaştıkları kitle, sınırlı olmakla birlikte; günümüzde ise sosyal medya aracılığı ile daha fazla kesime ulaşan medyumlar kendilerini daha hızlı bir şekilde duyurmuşlardır. İnsanlar çaresiz bir duruma düştüğünde, istanbul medyumlar ına sosyal medya aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşabilirler. Medyumlar özel yetenekleri olan kişiler olup, insanlara yardım edip, yol gösteren kişilerdir. Maneviyattan aldıkları enerjiyi, kendinde toplayıp ihtiyacı olan insanlara yardımda bulunan, onların rahatlamasını sağlayan meslek gruplarıdır.

medyumluk

medyum istanbul

Bu işi yapan medyumlar arasında elbette ki, insanların zor durumlarını suiistimal edecek olan kişiler de bulunmaktadır. Yardım talep edeceğiniz medyumların, vereceği referanslar bu işi ne kadar doğru bir şekilde yaptıklarını size gösterecektir. İstanbul medyumları,  yeteneklerini sadece insanlara iyilik yapmak için kullanırlar. Umutların tükendiği anda size de yardım edecek bir medyum bulma şansınız çok yüksektir. Medyumlar hem kendi işyerlerinde, hem de sizin uygun göreceğiniz bir mekânda size yardımcı olabilirler. Siz yeter ki,  yardım almak için başvurun. Profesyonel düzeyde bu işi yapan medyumların sorununuzu çözeceğini, sizi tüm dertlerinizden kurtaracağını bilin. Dileğimiz mutlu, huzurlu bir yaşam sürmenizdir. İstanbul medyumları ile tüm korkularınızdan uzaklaşın ve ruhsal olarak rahatlayın. Yaşam derdi veriyorsa, dermanını da verir, buna inancınızı asla kaybetmeyin!

Buzları Eritme Büyüsü

Nis 22, 2014   //   Yazar: admin   //   Genel  //  Yorum Yapılmadı

Kesin bir şekilde çözüm sağlayan ve sevdiğinizi geri getirme konusunda tecrübeli olan buzları eritme büyüsü etkili bir yöntem olarak kullanılır vardır.

Medyum aradığınız zaman hiçbir şekilde çekinmeden bu semte gelebilirsiniz. Hayatınızdaki her türlü sorununuzu rahatlıkla anlatabilirsiniz. Medyumlar bu konuda son derece gizlilik içerisindedir. Böyle medyumları bulmak için karşınızdaki medyumu sorgulamanız gerekiyor.

medyumlar

medyum

Medyum güven vermekte ve sevdiklerinizi geri getirmektedir. Ruhsatsız çalışan medyumlardan uzak durmakta daima yarar vardır. Çünkü kanunsuz iş yapan medyumlar maddi bir şekilde zarara uğratabilir. Bundan dolayı güvenilir olan medyumlara giderek özel hayatınızı rahatlıkla anlatmanız mümkündür. Yardım almak istediğiniz konuda her detayı anlatırsanız sizin için kolay olacaktır.

Medyumlar bazı ayet ve hadisler ile yaşamınızdaki sorunları çözmektedir. Gideni geriye getirme konusunda uzmanlaşmış medyumlar mükemmel bir hizmet veriyor. Elbette bu medyumlara gidebilmek için randevu almalısınız. Özelliklede sevenlerin ayrılmasına kesin çözüm sağlayan medyumlar çok meşhurdur. Daha da önemlisi ailelerde meydana gelen büyük sorunları, sıkıntıları ve maddi sorunları çözmek için yardımcı oluyorlar.

Sayfalar:12»